Evangeline Lilly "Ant-Man and The Wasp" İçin Hazır!

Evangeline Lilly

22 Eylül 2017

704 Okunma

Evangeline Lilly kostümünü giydi.

Ant-Man'den sonra 3 yıl arayla geri dönen devam halkası Ant-Man and The Wasp'tan yeni set karesi geldi. Çekimleri devam eden filmden gelen yeni karede filmin The Wasp'ı Evangeline Lilly kostümlü bir halde görünüyor.

Evangeline Lilly is hard at work on #AntManandtheWasp! https://t.co/FoYDkcP44C

— JustJared.com (@JustJared) 21 Eylül 2017

Ant-Man and The Wasp, Ant-Man'in senaryosunda da yeniden yazım aşamasında boy göstermiş olan Transformers senaristleri Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari'nin kaleminden çıkarken filmin yönetmen koltuğuna bir kez daha Peyton Reed yer alıyor.

Yeni maceralara yelken açtığımız filmde ünlü süper kahramanı bir kez daha Paul Rudd üstlenirken, kahramanımızın büyük aşkı Hope Pym nam-ı diğer Wasp'ı da Evangeline Lilly canlandıracak. Hank Pym rolünde Michael Douglas yer alırken, güzel oyuncu Michelle Pfeiffer Dr. Hank Pym'in eşi Janet Van Dyne'ı, Matrix'in Morpheus'u Laurence Fishburne de çizgi romanlarda hem Dr. Pym'in hem de Tony Stark'ın asistanlığını yapmış olan Dr. Bill Foster olarak filmde boy gösterecek. Foster çizgi romanda Pym'in dev olma yeteneğini alıyor ve "Goliath" olarak anılmaya başlıyordu.

Luis rolünde Michael Pena, Kurt rolünde David Dastmalchian da kadroya geri dönen isimler arasında yer alıyor. Amerikalı oyuncu Walton Goggins ve S.H.I.E.L.D. ajanı Jimmy Woo rolünde boy gösterecek olan Randall Park da kadroda yer alan isimler arasında.

Merakla beklenen yapım 6 Temmuz 2018'de ülkemizde vizyona girecek!

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.